Hakkımızda

Hakkımızda

Joule Enerji, 2010 yılında Kibar DURSUN tarafından kurulmuştur. Başlıca faaliyetleri; doğalgaz çevrim ve termik santrallerinin montajı, bakımı, mühendislik hizmetleri ve yedek parça tedariğidir.

27 yıllık sektörel tecrübeye sahip Kibar DURSUN, tüm eğitim-öğrenim sürecini Almanya’da tamamlamıştır. 1988 yılında Almanya’da BBC şirketinde eğitimlerine Mannheim şehrinde başladı. BBC şirketinin 1989 yılında İsveç ASEA şirketi ile birleşmesinden sonra ortaya çıkan ABB şirketinde eğitimlerine devam eden Kibar DURSUN, 1992 yılında bu şirkette çalışma hayatına başladı.

ABB şirketi 1999-2000 yıllarında yapılan bir değişikle ALSTOM olarak faaliyetlerine devam etmiştir.

1992-2007 yılları arasında dünyanın değişik birçok noktalarında enerji sektöründe sürekli proje gerçekleştiren son hali İle ALSTOM şirketinde Kibar DURSUN değişik pozisyonlarda yönetici olarak görev almıştır.

2007 yılında Almanya’dan ayrılan Kibar DURSUN, Türkiye’de Enerji sektörüründeki gaz ve buhar türbinleri montajı, bakım ve işletmeye alma sorumlusu olarak faaliyetlerini yürütmek üzere şirkete katılmış ve bu tarihten itibaren dünya çapında bir çok anahtar teslim montaj ve bakım projelerine imza atmıştır.

Joule Enerji, "Müşteri Memnuniyetini" sağlamada yönetim politikası olarak müşterilerinin sunulan hizmetten beklentilerini tam olarak sağlayabilmek için farklı beklentileri karşılayabilen hizmetlerini, müşterilerine zamanında ve istenen kalitede sunmayı hedef haline getirmiştir.

Amacımız, sektöründe kendisini sürekli geliştirerek oluşturduğu kalite yönetim ve iş sağlığı ve güvenliği yönetimi sistemi kurallarına bağlı kalıp müşterilerimizle sürekli bir iş ve çözüm ortaklığı sunmaktır.

Müşterilerimiz nezdinde hizmetlerimizin tüm beklentileri karşılaması ve kalite imajının sürekli olarak sağlanması, Joule Enerji’nin kalite yönetim sisteminin ilk ve temel şartıdır.

Kalite, iş sağlığı ve güvenliği konularındaki faaliyetleri 2010 yılında yapılan çalışmalar neticesinde ISO 9001 - 14001 ve OHSAS 18001 yönetim sistemlerini almıştır.

diflucan zdravilo diflucan menstruation diflucan 500mg
duloxetin 20 mg duloxetin angst duloxetin 90 mg
zovir piller zovir og graviditet zovir netto
zitromax generic zitromax sospensione zitromax generic
zitromax generic zitromax akne zitromax generic
furosemid smpc furosemid yan etkisi furosemid rcp
desloratadin rezeptfrei desloratadin effekt desloratadin laktos